O nás

Architektonická kancelář Křivka byla založena v roce 1990 Ing. arch. Lubomírem Křivkou a v roce 1999 se transformovala na firmu Architektonická kancelář Křivka s.r.o.. Naše kancelář nabízí kompletní služby v oblasti architektonických a projekčních prací v rozsahu:

Zájemcům o rodinné domy je k dispozici katalog vlastních typových projektů NÁŠ DŮM, který obsahuje široký výběr z více než 700 typových rodinných domů a jejich dispozičních řešení. Katalog je vydáván v tištěné formě a je také dostupný na www.nasdum.cz. Typové projekty rodinných domů je možné upravovat přímo dle požadavků zákazníka.

Stavebníkům, kteří si nevyberou z katalogu typových projektů, zpracuje Architektonická kancelář Křivka individuální projekt přesně na míru podle jejich požadavků.

Ve spolupráci s partnerskými firmami nabízí Architektonická kancelář Křivka výstavbu zděných domů i dřevostaveb na klíč po celé ČR.

Architektonická kancelář Křivka spolupracuje s předními dodavateli a výrobci stavebních materiálů, jejichž produkty jsou při navrhování staveb využívány.

 

Jsme členy AES - Asociace energetických specialistů.