Typový projekt DENISA 2.01


Jedná se o typový projekt přízemního rodinného domu (bungalovu) se čtyřmi obytnými místnostmi a kuchyňským koutem, odpovídající bytové jednotce 4 + kk.

Objekt je zastřešen valbovou střechou z keramické krytiny. Fasáda rodinného domu je barevně členěna. Hmotově je projekt domu členěn na dvě části – společenskou s obývacím pokojem a kuchyní a klidovou s ložnicemi a koupelnou. Společenská část domu obsahuje vstupní zádveří s prostornou šatní skříní a obývací pokoj s kuchyňským koutem. Kuchyňská kout je situován v místnosti tak, aby bylo možné oddělení obou prostorů pomocí kuchyňského ostrůvku. Vstup do rodinného domu je krytý proti dešti. Ve druhé klidové části jsou umístěny čtyři samostatné pokoje přístupné ze spojovací chodby, pokoje mohou sloužit jako ložnice, popřípadě pracovna. Z chodby je dále přístupná prostorná koupelna se sprchovým koutem a samostatné WC, je zde také možné situovat další vestavnou šatní skříň.

Detailní informace o typovém projektu naleznete zde:

https://nasdum.cz/katalog/bungalovy/denisa-201/

Typový projekt DENISA 2.01
Typový projekt DENISA 2.01

Autorská práva: Ing. arch. Lubomír Křivka. Bez souhlasu autora je výroba kopií, šíření a jakékoliv používání výše prezentovaných architektonických návrhů zakázané a trestně postižitelné.