Typový projekt DIVA 04.02


Typová projektová dokumentace dvojdomu o 2 bytových jednotkách, kde v jedné polovině dvojdomu se nachází bytové jednotka o velikosti 3+kk.


Půdorysný tvar domu je ve tvaru T se závětřím a parkovacím stáním. Vstup do rodinného domu je přes nevytápěné závětří. Z haly jsou přístupné ostatní místnosti: samostatné WC, komora, obývací pokoj s jídelnou a kuchyňský kout, komora pod výstupním ramenem schodiště a schodiště do podkroví. Z jídelny je výstup na terasu. Podkroví je navrženo jako „soukromá část domu“, a nacházejí se zde dva pokoje a koupelna, které jsou přístupné z centrální haly v podkroví. Dvojdům tradičního vzhledu je zastřešen sedlovou střechou, garážové stání a závětří je zastřešeno kombinací sedlových a pultových střech. Sklony střešních rovin jsou 23° s krytinou ze skládaných tašek. Fasáda domu je tvořena klasickou omítkou.

Detailní informace o typovém projektu naleznete zde:

https://nasdum.cz/katalog/dvojdomy/diva-0402/

Typový projekt DIVA 04.02
Typový projekt DIVA 04.02

Autorská práva: Ing. arch. Lubomír Křivka. Bez souhlasu autora je výroba kopií, šíření a jakékoliv používání výše prezentovaných architektonických návrhů zakázané a trestně postižitelné.