Typový projekt MIRKA 1.01


Bungalov Mirka 1.01 je řešení jako rodinný dům se dvěma byty a nabízí dispozice 4+kk (užitná plocha 117,59 m2) a 2+kk (užitná plocha 56,35 m2).
Každý z bytů má svůj vlastní vstup. Byty jsou spojeny v jednopodlažní dispozici ve tvaru písmena „L“, takže celá hmota bungalovu působí navenek jako jeden rodinný dům. Byt 2+kk nabízí k využití šatnu, komoru, koupelnu spojenou s WC, ložnici pro dvě osoby a obývací pokoj spojený s kuchyňským koutem. Obývací pokoj a ložnice jsou propojeny se zahradou francouzskými okny a částečně krytou terasou. Druhý byt 4+kk nabízí technickou místnost, přístupnou ze zádveří. Dále je možné pokračovat rovnou do obývacího pokoje s kuchyňským koutem, nad kterým je světelná šachta pro zajištění dostatku denního světla. Chodbou lze pak pokračovat do klidové části bungalovu se třemi ložnicemi, samostatným WC, koupelnou a šatnou. Dvě ze tří ložnic jsou spolu s obývacím pokojem propojeny se zahradou a částečně krytou terasou. Všechny pokoje mají do zahrady francouzská okna.

Detailní informace o typovém projektu naleznete zde:

https://nasdum.cz/katalog/dvojdomy/mirka-101/

Typový projekt MIRKA 1.01
Typový projekt MIRKA 1.01

Autorská práva: Ing. arch. Ludmila Boldišová. Bez souhlasu autora je výroba kopií, šíření a jakékoliv používání výše prezentovaných architektonických návrhů zakázané a trestně postižitelné.