Typový projekt MIRKA 2.01


Bungalov Mirka 2.01 nabízí dispozice 5+kk (užitná plocha 134,89 m2) a 4+kk (užitná plocha 118,02 m2). Každý z bytů má svůj vlastní vstup, byty jsou spojeny v jednopodlažní dispozici ve tvaru písmena „L“, takže celá hmota bungalovu působí na venek jako jeden rodinný dům.
Bungalov má díky ploché střeše moderní a jednoduchý vzhled. Na fasádě je použito kombinace lícového zdiva a probarvované omítky. Oba byty jsou řešeny podobnou dispozicí, tři ložnice, samostatná šatna, koupelna, samostatné WC, technická místnost a obývací pokoj spojený s kuchyní. Větší byt s dispozicí 5+kk má navíc pracovnu, prostornou spíš, a ložnice rodičů má vlastní koupelnu. Dostatek denního světla je do vybraných míst v bungalovu přiváděn světlíky na střeše. Oby byty mají směrem do zahrady krytou terasu. Všechny pokoje jsou propojeny se zahradou francouzskými okny.

Detailní informace o typovém projektu naleznete zde:

https://nasdum.cz/katalog/dvojdomy/mirka-201/

Typový projekt MIRKA 2.01
Typový projekt MIRKA 2.01

Autorská práva: Ing. arch. Ludmila Boldišová. Bez souhlasu autora je výroba kopií, šíření a jakékoliv používání výše prezentovaných architektonických návrhů zakázané a trestně postižitelné.