Typový projekt NERO 2005.2


Dvoupodlažní rodinný dům Nero 2005.2 s moderním vzhledem je svou velikostí a dispozicí 4+kk vhodný pro užívání 4 osob.


I když není součástí domu garáž ani kryté parkovací stání, je možné si nechat garáž k domu bez problémů vyprojektovat a výhodně umístit k severní či západní fasádě domu. Rodinný dům je navržen tak, aby splňoval všechny zásady pro nízkoenergetické domy.

Vstup do domu situovaný na severní fasádě domu se otevírá do prostorné haly s volným pohledem do horního patra. V přízemí s přístupem přímo z haly se nachází prostorná šatna, dále technická místnost umožňující umístění veškerých potřebných zařízení pro bezproblémový chod domu a to i pro nízkoenergetické domy. Hlavní dominantou přízemí je obývací pokoj spojený s kuchyňským koutem, z kterého je přístup do spíže. Jižní stěna obývacího pokoje je prosklená francouzskými okny, čímž je celý prostor místnosti příjemně prosluněn. V patře jsou situovány 2 prostorné pokoje s ložnicí při jižní fasádě, dále v severní části komora a prostorná koupelna s wc, která nabízí širokou paletu možností uspořádání vybavení od sprchových koutů, přes rohové vany až po možnost vestavěné sauny. Vstup na zahradu je přes dvoje jednokřídlé (popř. posuvné) prosklené dveře z obývacího pokoje.

Detailní informace o typovém projektu naleznete zde:

https://nasdum.cz/katalog/dvoupodlazni-domy/nero-20052/

Typový projekt NERO 2005.2
Typový projekt NERO 2005.2

Autorská práva: Ing. arch. Lubomír Křivka. Bez souhlasu autora je výroba kopií, šíření a jakékoliv používání výše prezentovaných architektonických návrhů zakázané a trestně postižitelné.