Typový projekt <p>


Rodinný dům ELSA I TREND vznikl ze samostatného typového projektu ELSA jako rodinný dům se dvěma byty tak, aby mohl být umístěn na jednom pozemku, který nebylo možné rozdělit na dva, aby mohl být postaven jako dvojdům.

Dispozice jsou identické 4+kk, popišme tedy pouze jednu z nich, druhá je pouze zrcadlové otočená. Do jednoho z bytů vcházíme přes zádveří s prostorem pro botník. Z navazující chodby je nástup na schodiště do patra, šatny jsou průchozí do technické místnosti. Na druhém konci chodby vstupujeme do obývacího pokoje s kuchyňským koutem. Pod schodištěm je malé WC. V patře s plnohodnotným rovným stropem jsou k dispozici tři ložnice a koupelna s WC. Je pamatováno na komín tak, aby bylo možné v obývacím pokoji osadit krb nebo krbovou vložku. Celý rodinný dům se dvěma byty je osazen pultovou střechou. Moderní vzhled celého domu ještě podtrhují rohová okna v horním patře.

Detailní informace o typovém projektu naleznete zde:

https://nasdum.cz/katalog/dvojdomy/elsa-i-trend/

Typový projekt <p>
Typový projekt <p>

Autorská práva: Ing. arch. Lubomír Křivka. Bez souhlasu autora je výroba kopií, šíření a jakékoliv používání výše prezentovaných architektonických návrhů zakázané a trestně postižitelné.