Typový projekt PAVLA 1.10


Dvoupodlažní rodinný dům je svou velikostí a dispozicí 5+kk vhodný pro 4-6 osob.


Tradičním vzhled domu podtrhují velké přesahy střech a klasické řešení fasád domu. Prvkem dotvářejícím vzhled domu je prosklená alkovna s balkónem, doplňující základní čtvercový půdorys domu a zároveň přinášející moderní nádech domu.

Přízemí tvořící denní pracovní zónu, dispozicí vhodně využívá půdorysného tvaru čtverce. Vstup do domu (se závětřím) je situovaný na severní straně a otevírá se do zádveří spojeného s šatnou. Ze zádveří je přístup na WC, do pokoje pro hosty (pracovny) a dále do haly. Dům je výjimečný otevřeným prostorem propojené haly s obývacím pokojem, jídelnou a kuchyňským koutem, při čemž jídelní prostor je umístěn v prosklené alkovně. Dále je v přízemí pod schodištěm umístěna komora popř. spíž. Vstup na zahradu je z obývacího pokoje přes jednokřídlé prosklené dveře, které jsou součástí alkovny.

Detailní informace o typovém projektu naleznete zde:

https://nasdum.cz/katalog/dvoupodlazni-domy/pavla-110/

Typový projekt PAVLA 1.10
Typový projekt PAVLA 1.10

Autorská práva: Ing. arch. Lubomír Křivka. Bez souhlasu autora je výroba kopií, šíření a jakékoliv používání výše prezentovaných architektonických návrhů zakázané a trestně postižitelné.