Typový projekt ZOE 250 SMART


Rodinný dům ZOE 250 je projekt moderního rodinného domu v optimální velikosti (124 m2) užitné plochy s důslednou dělbou dispozice na část veřejnou a soukromou a moderním vzhledem.


Rodinný dům ZOE 250 je patrový dům s variabilní dispozicí 3+kk až 5+kk s možností organického přiřazení garáže. V rámci nové koncepce projektů rodinných domů, se kterou naše kancelář přišla v roce 2016, nabízí tento rodinný dům 3 varianty řešení dispozice přízemí, 2 varianty řešení prvního patra a dvě varianty formy – vzhledu.

Do rodinného domu se vchází přes prostorné zádveří, které je při variantě dispozice C propojeno s garáží. V přízemí domu (veřejná část domu) se nachází obývací pokoj, kuchyňský kout a technická místnost, variantně potom i pracovna. První patro (soukromá část) rodinného domu nabízí kromě koupelny s WC dvě nebo tři ložnice (obytné pokoje).

Rodinný dům je navržen v moderní formě jednoduchých rovných linií se střechou bez přesahu. Střecha je navržena se sklonem 23° což umožňuje realizaci plnohodnotné světlé výšky obytného prostoru v prvém patře - druhém podlaží domu.

Detailní informace o typovém projektu naleznete zde:

https://nasdum.cz/katalog/dvoupodlazni-domy/zoe-250-smart/

Typový projekt ZOE 250 SMART
Typový projekt ZOE 250 SMART

Autorská práva: Ing. arch. Lubomír Křivka. Bez souhlasu autora je výroba kopií, šíření a jakékoliv používání výše prezentovaných architektonických návrhů zakázané a trestně postižitelné.